O mně

Milé zákaznice,

srdečně Vás vítám na mém webu, který slouží jako prezentace mého zakázkového šití i jako eshop hotových oděvů a výrobků z mé tvorby. Ráda bych se tímto s Vámi podělila o pár informací o mně a o mém zakázkovém šití.

Mé začátky

Není nic lepšího, než když člověk dělá to, co ho baví. Dělá to rád a s nadšením. Šití je mým koníčkem již od dětství. Mezi mé první zákaznice patřily už mé panenky. S postupem času jsem se ale stále zdokonalovala a začala jsem šít na rodinné příslušníky a známé. Protože se mé výtvory dočkaly velké oblíbenosti, rozhodla jsem se nabídnout je i širší veřejnosti. Již několik let šiji pro širokou klientelu, kterou tvoří převážně dámy, slečny, děti a občas i muži.

V současnosti

V roce 2008 jsem začala své výrobky prodávat na internetu a do butiků v celé České republice, převážně pak do Prahy a Olomouce. O dva roky později jsem si otevřela zakázkové šití v Sedlnicích, kde mě v případě potřeby můžete navštívit osobně. Ti, kteří jsou z daleka, nebo nemají čas, ale přesto by chtěli něco ušít, mohou využít mých služeb přes internet.

Oblečení šiji na míru, podle Vašich rozměrů a dle Vašeho přání. Všechny kousky se snažím šít tak, aby byly originální a nenašly jste je v žádném obchodě. Samozřejmostí je kvalitní provedení. Ráda vycházím vstříc i těm, kteří mají své vlastní představy a nápady, které potřebují zrealizovat.