Bytový textil

Vážení zákaznici, ve svém zakázkovém šití nabízím i různorodý bytový textil. Vybrat si můžete z nabídky hotových produktů online nebo si prostřednictvím kontaktního formuláře napsat, co byste si přáli. Ušiji Vám cokoliv, od závěsů, ložního povlečení, polštářků, až po různé vychytávky. Nákup hotového bytového textilu online je zcela jednoduchý. Při objednávce Vám pomůže následující manuál. Kdyby Vám cokoliv nebylo jasné, neváhejte mě kontaktovat.

Nákup bytového textilu

V sekci bytový textil si vyberte požadovaný výrobek. Po kliknutí na tlačítko OBJEDNAT se Vám objeví formulář, který je potřeba vyplnit a odeslat. Pokud chcete ušít něco, co není v mé nabídce, přejděte rovnou ke kontaktnímu formuláři a zašlete mi informace, případně foto produktu, který byste si přáli. Bytový textil na zakázku Vám mohu ušít z mých i z Vámi dodaných materiálů.

Kontakt

Vyčkejte na kontakt. V nejbližším možném termínu Vás budu kontaktovat prostřednictvím emailu. Vzájemně si ujasníme a potvrdíme Vaše požadavky.

Platba

Zaplaťte výrobek na bankovní účet - 86-6221340217/0100. V případě, že si zboží chcete odebrat osobně, můžete zaplatit až při přebírání zboží.

Odeslání zboží

Zboží Vám zašlu v termínu, který si domluvíme. Pokud je zboží již hotové, zasílám jej maximálně následující den. Pokud je třeba jej ušít, pohybuje se lhůta od 3 dnů do 4 týdnů, v závislosti na dostupnosti látky a počtu zákazníků, kteří jsou před Vámi. V případě, že máte zájem o osobní odběr, po domluvě Vás dle Vašeho výběru kontaktuji emailem nebo telefonicky.

Doprava a poštovné

Zboží z online prodeje zasílám prostřednictvím České pošty buď na dobírku, pokud chcete platit při přebírání pošty, nebo doporučeně, pokud zaplatíte předem.

Poštovné při platbě předem: 99,- Kč
Poštovné při dobírce: 133,- Kč


Reklamace

Dle platného Občanského zákoníku lze písemně odstoupit od uzavřené kupní smlouvy a zboží nepoužité/nepoškozené vrátit do 14 dnů po předcházející dohodě. Peníze Vám vrátím pouze v případě, kdy obdržím zboží zpět v zákonné lhůtě nepoškozené/nepoužité, současně i řádně zabalené tak, aby k poškození nedošlo ani během přepravy. V případě, že mi vznikne škoda na vráceném zboží, bude toto zboží odesláno zpět. Nakupující je v tomto případě povinen uhradit mi i náklady na poštovném, které mi vznikly vrácením zboží zpět.