Elegantní jarní pouzdrové šaty s dlouhým rukávem

1490 CZK
OBJEDNAT
Francouzsky vždy dávají přednost kvalitě před kvantitou a vytříbenému stylu, stejně jako komfortu, který od svého oblečení vyžadují - příkladem takového propojení jsou elegantní jarní šaty pouzdrového střihu s dlouhým rukávem.

Popis pouzdrových šatů s dlouhým rukávem

Pouzdrové šaty s delším rukávem svou rafinovanou jednoduchostí směle konkurují tomu nejlepšímu z pařížské Haute Couture - tradičně hladký vršek pouzdrových šatů kontrastuje s tulipánovou siluetou sukně. Jarní šaty jsou doplněny červeným páskem, který vytváří příjemný kontrast. Pokud dáváte přednost něčemu jemnějšímu, pak určitě doporučuji černý pásek.

Pouzdrové šaty ve francouzském stylu jsou vyrobeny ze 100 % polyesteru, který je velmi kvalitní a příjemný na dotek. Materiál šatům dodává punc luxusu, který jde poznat na dotyk i na pohled. Doporučuji prát na 40 stupňů a žehlit na střední teplotu.

Elegantní pouzdrové šaty na zakázku

Jarní šaty jsou dostupné na skladu ve velikosti 36. V případě, že potřebujete jinou velikost nebo byste rády jinou barvu, mohu Vám šaty ušít na zakázku. Zároveň Vám mohu upravit délku šatů nebo rukávů.

 306