Dětská softshellová bunda pro kluky s čepicí

749 CZK
OBJEDNAT
Součástí každého dětského šatníku by měla být nepromokavá bundu do škaredého počasí. Oblíbeným kouskem dětí i maminek se v posledních letech staly softshellové bundy v různých provedeních.

Popis dětské softshellové bundy

Softshellová bunda pro děti s kapucí je ušita z softshellu ve dvou odstínech modré. Na zadním i předním díle je našita reflexní aplikace ježků, díky které zvýšíte bezpečnost Vašich dětí. Součástí soupravy je i jarní dětská čepice, která je ze stejného materiálu jako je podšívka bundy. Vnitřní část dětské čepice je ušita z teplého fleecu.

Dětská softshellová bunda s kapucí má podšívku a zapínání na zip. Je ušita ze zimního softshellu 10/3 s gramáží 310-330 g/m3. Nepromokavá dětská bunda má vodní sloupec 10 000 mm a propustnost 3000 g/m2 za 24 hodin. Podšívka je z 80 % z bavlny a z 20 % z polyesteru.

Díky těmto funkčním vlastnostem se modrá softshellová bunda stane skvělým společníkem do každého deštivého či větrného dne. Každá maminka ocení snadnou údržbu. Při menším znečistění bundu stačí otřít navlhčeným hadříkem.

Softshellová bunda pro děti na zakázku

Softshellová bunda je na skladě ve velikosti ..... Na zakázku Vám však mohu ušít softshellovou bundu v jakékoliv velikosti či barevném provedení. Bundu je možné zakoupit i bez čepice. V tomto případě by stála 599,- Kč. Pokud se Vám libí jen čepice, stojí 150,- Kč.


 302