Opravy oděvů

Ve svém zakázkovém šití nabízím mimo jiné také opravy a úpravy oděvů za rozumnou cenu. Profesionálně Vám vyměním zipy, zkrátím či zúžím kabáty, saka, trička, sukně nebo provedu jiné úpravy oděvů dle Vašich přání.

1. Opravy a úpravy oděvů pro zákazníky z celé ČR

Vzhledem k tomu, že u oprav oděvů většinou není nutná osobní návštěva, přijímám zakázky z celé České republiky. Opravy poškozených oděvů, výměny zipů, podšívek a zkracování délky můžete pohodlně vyřešit na dálku. Stačí se se mnou spojit telefonicky nebo emailem a následně poslat oblečení, které potřebujete opravit, poštou na mou adresu. Jsou to sice náklady (2x poštovné) a čas navíc, nicméně, pokud jste do oděvu investovali větší částku, nebo k němu máte citový vztah, tak se to určitě oplatí. Pokud se rozhodnete pro opravu oděvu na dálku, doporučuji posílat více kousků, díky čemuž ušetříte za poštovné.

2. Express oprava oděvů v okrese Nový Jičín

Ve své praxi se často setkávám se zákazníky, kteří opravu či úpravu oděvu potřebují urgentně, proto jsem se rozhodla zavést expresní opravu oděvů. Zakázku Vám zpracuji do 24 hodin od zadání, včetně víkendů a svátků. Počítejte však, že za tuto nadstandardní službu si účtuji dvojnásobek standardní ceny. Vzhledem k tomu, že takových zákazníků se může ve stejný den sejít více, je třeba nejdříve zavolat na číslo 602 371 595, kde si domluvíme podrobnosti Vaší zakázky.


Ceník - opravy a úpravy oděvů


Zkrácení kalhot90,- Kč
Výměna zipu na kalhotách80-130,- Kč + cena zipu
Zúžení kalhot130,- Kč
Výměna zipu na bundě100-150,- Kč + cena zipu
Zúžení bundy nebo kabátu150-200,- Kč dle náročnosti
Výměna podšívky bundy nebo kabátu350,- Kč + cena látky
Zkrácení sukně bez podšívky90,- Kč
Zkrácení sukně s podšívkou110,- Kč
Zúžení sukně100,- Kč
Zkrácení rukávu bez podšívky80,- Kč
Zkrácení rukávu s podšívkou120,- Kč
Zkrácení kabátu200-250,- Kč dle náročnosti
Zúžení trička90,- Kč
Látání pracovních oděvů a riflí70,- Kč
Oprava kapes50 - 80,- Kč


Žehlení

Netroufáte si na žehlení choulostivých materiálů? Můžete si nechat vyžehlit společenské šaty, pánské obleky, kalhoty, halenky, košile i mnoho dalších kusů oblečení.

Ceník


Košile s dlouhým rukávem25,- Kč
Šaty dle náročnosti25 - 45,- Kč
Kalhoty15,- Kč
Sukně20,- Kč
Halenka25,- Kč

 323