Opravy oděvů

Ve svém zakázkovém šití nabízím mimo jiné také opravy a úpravy oděvů za rozumnou cenu. Profesionálně Vám vyměním zipy, zkrátím či zúžím kabáty, saka, trička, sukně nebo provedu jiné úpravy oděvů dle Vašich přání.

1. Opravy a úpravy oděvů pro zákazníky z celé ČR

Vzhledem k tomu, že u oprav oděvů většinou není nutná osobní návštěva, přijímám zakázky z celé České republiky. Opravy poškozených oděvů, výměny zipů, podšívek a zkracování délky můžete pohodlně vyřešit na dálku. Stačí se se mnou spojit telefonicky nebo emailem a následně poslat oblečení, které potřebujete opravit, poštou na mou adresu. Jsou to sice náklady (2x poštovné) a čas navíc, nicméně, pokud jste do oděvu investovali větší částku, nebo k němu máte citový vztah, tak se to určitě oplatí. Pokud se rozhodnete pro opravu oděvu na dálku, doporučuji posílat více kousků, díky čemuž ušetříte za poštovné.

2. Express oprava oděvů v okrese Nový Jičín

Ve své praxi se často setkávám se zákazníky, kteří opravu či úpravu oděvu potřebují urgentně, proto jsem se rozhodla zavést expresní opravu oděvů. Zakázku Vám zpracuji do 24 hodin od zadání, včetně víkendů a svátků. Počítejte však, že za tuto nadstandardní službu si účtuji dvojnásobek standardní ceny. Vzhledem k tomu, že takových zákazníků se může ve stejný den sejít více, je třeba nejdříve zavolat na číslo 602 371 595, kde si domluvíme podrobnosti Vaší zakázky.


Ceník - opravy a úpravy oděvů


Zkrácení kalhot50,- Kč
Výměna zipu na kalhotách60,- Kč + cena zipu
Zúžení kalhot80,- Kč
Výměna zipu na bundě100,- Kč + cena zipu
Zúžení bundy nebo kabátu150-200,- Kč dle náročnosti
Výměna podšívky bundy nebo kabátu350,- Kč + cena látky
Zkrácení sukně bez podšívky60,- Kč
Zkrácení sukně s podšívkou80,- Kč
Zúžení sukně80,- Kč
Zkrácení rukávu bez podšívky40,- Kč
Zkrácení rukávu s podšívkou80,- Kč
Zkrácení kabátu150 - 250,- Kč dle náročnosti
Zúžení trička50,- Kč
Látání pracovních oděvů a riflí50,- Kč
Oprava kapes50 - 80,- Kč


Žehlení

Netroufáte si na žehlení choulostivých materiálů? Můžete si nechat vyžehlit společenské šaty, pánské obleky, kalhoty, halenky, košile i mnoho dalších kusů oblečení.

Ceník


Košile s dlouhým rukávem25,- Kč
Šaty dle náročnosti25 - 45,- Kč
Kalhoty15,- Kč
Sukně20,- Kč
Halenka25,- Kč

 323